למי (לא) קראתם הומו?

דיסקליימר קט לפני שמתחילים: אני לא בעד אאוטינג, בגדול. גם בקטן אני לא תומכת נלהבת. זהו דיון תיאורטי בלבד ושאר מיני כסת"חים הכרחיים. עכשיו, כל היתר:

השמועות הפכו לרמיזות מעל גבי העיתון, הבן של הקיסר חשוד כהומו. ולמרות שאין לי ספק שהוא סטרייט כמו מיק ג'אגר בימים בהם הוא לא פוגש את דייויד בואי, ליורש העצר יש זכות מלאה לפרטיות ו/או להגנה משקרים במדורי רכילות. גם אם הוא מסתובב עם סקנדינבי שנראה כמו קצת כמו ניל פטריק האריס הצעיר (ללא הצ'ארם, אבל פלוס #דדבוד) וגם אם האינטראקציה ביניהם משדרת קמצוץ הומו-ארוטיקה. כי לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שקצת הומו-ארוטיקה עוד לא הרגה אף אחד, בעיקר אם מקפידים להשתמש בקונדום.

ובאיזשהו מקום, אני קצת מקווה שהוא לא גיי. או סטרייט. או ביסקסואל (אלוהים, תעזור לי להימנע מבדיחת הבן של ביבי בי). הייתי ממש רוצה שהוא יהיה א-מיני, כדי להפחית עד כמה שניתן  את הסיכויים שיתחתן ויתרבה ויעמיד דור שלישי לקיסרות (שהא גם, אם ספרתי נכון, דור חמישי לשואה ודור שלישי לאנשים שראו את החיילים בריטים בירושלים).

אבל נגיד והוא כן הומו, שזה לא יהיה הדבר הכי מפתיע ששמעתי בשלושים שנותיי, מיד יהיו מי שיטענו שאבא שלו פוגע באופן אקטיבי (אלוהים תעזור לי להימנע מבדיחת אקטיבי-פסיבי עכשיו) בקבוצת האוכלוסייה שהבן משתייך אליה לכאורה ובסתר, ולכן לגיטימי להשליכו מן הארון.

אבל זה טיעון חלש בהחלט. מה, להומואים יש מונופול על להידפק במדינה הזאת? ממש לא. יש קבוצת אוכלוסיה שאבא שלו לא פוגע בה באופן יסודי, עמוק, מתמשך וכמעט אובססיבי? לא, ברור שלא. האיש הזה קם בבוקר במטרה אחת ויחידה: למרר לכם את החיים. והוא מקדיש את כל הזמן ביום שהוא לא מקדיש להישרדות פוליטית, שזה בערך שעה אחת, ללעשות את החיים שלכם כאן בלתי אפשריים. אז נכון, זאת כולה שעה, אבל הוא מצליח לדחוס לתוכה הרבה דברים (אלוהים, תעזור לי להימנע מבדיחת לאן ג'וניור דוחס הרבה דברים).

אז לא, לעשות לו אאוטינג כי אבא שלו מתנהג לגייז כמו שאמא שלו מתנהגת לכל מי שהיא פגשה במהלך חייה זה לא לגיטימי.

מצד שני, אבא שלו מפקיר את כספי הפנסיות שלנו ומבזבז את כל תקציב הביטוח הלאומי על (בסופו של דבר ובין היתר) כל מיני הסכמים עם החרדים שיגרמו לכל בן אנוש להרים גבה ומיד לאחר מכן לתלוש ריסים מרוב תסכול; אבא שלו מוציא לכם את החשק לחיות כשהוא דואג שאבא שלכם יאושפז במסדרון של בית החולים, בין הפח למעלית; אבא שלו גם מוציא את הגז מהידיים שלנו ומעביר ישירות לניני הנינים של תשובה, שזה יופמיזם ללגנוב את העתיד של הנכדים שלכם; אבא שלו, בין היתר, גם מוציא אתכם למלחמה בקיץ הקרוב, או הבא – לכל היותר; ואם זה לא מספיק, הוא גם מוציא ילדים בני 18 בתוך כלי מלחמה מקרטון ביצים ושולח אותם להתפוצץ בעזה במקום לחזור בחיים, משיקולי תקציב מוזרים.

ואחרי כל השיט הזה שמפטמים אתכם – ואני שואלת מסקרנות נטו –  לא מתעורר איזה צורך מוזר לתקוף את האיש הזה בכל חזית אפשרית, בלתי אפשרית, לגיטימית, הזויה, אפקטיבית או חסרת סיכוי? או במילים אחרות: ללחוץ על כל כפתור אפשרי עד שישבר לו? כולל הורים, ילדים, נשים וצלמי חצאיות בשם נתן אשל. מה שבא, בא.

כאילו, ברור, יש את האתיקה והמוסר ויתר המושגים האלה שמתפוגגים מאד מהר באוויר הפתוח, אבל האם זכותו של דוש מפונק אחד לפרטיות דוחה בערך מאה זיליון זכויות של כל היתר? ובאמת שהייתי עוצרת לשניה לספר לכם ביתר הרחבה כמה הממשלות בראשות הדוצ'ה מזיקה לכם ופוגעת בכל אספקט של החיים, וכמה הדנדשה הולכת להרע אפילו יותר, אבל עשיתי כמה תכניות ל2017 ולא בא לי לאחר.

לרגע, אגב, אני לא חושבת שאם ייחשף כאן שנסיך הכתר מעדיף להתכרבל עם יצורים שהטבע ברא אותם שעירי חזה, תיפול הממשלה הרעה הזאת. אישית אני גם לא מאמינה שגל צונאמי, מטר אסטרואידים, רעידת אדמה, פיצוץ אטומי לא מבוקר וארבעים טונות של חומוס מקולקל לא יזיזו את האיש הזה מהכסא שלו – אבל מה רע בלנסות? אף אחד לא מת מקצת לכלוך על הידיים.

אפשר גם לא לנסות. אפשר להחליט שהזכות של הנסיך להתחבא בארון גוברת על הזכות שלכם להשיג מתישהו דירה. או לבנות פה עתיד שלא מושפע באופן ישיר מגחמות של סרסור בשם שלדון. וחוצמזה, יש מספיק פרשים וחרבות עטורי מוסר שיוכלו להלחם בטנקים המשחיתים של הקיסר מקיסריה. זה עבד כל כך יפה במלחמת העולם הראשונה, אין סיבה שיכזיב עכשיו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s